Hürline deneyimli ve bilgili ekibi ile bağlantısında ve de işletmesinde olan gemilerle tüm tüm dünya limanları arasında kuru yük - ağır tonaj - dökme yük - narenciye - bakliyat bazındaki yük taşımalarını en seri emniyetli ve uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Firmamız hizmette kaliteyi ve de müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bu güne kadar kuru yük-vantilasyonlu-reefer-dökme yük ve konteyner gemileri ile yük taşımakta olan firmamız bunun yanında İskenderun-Kıbrıs-İzmit-İstanbul-Antalya-Fethiye-Adana-Zonguldak- Alaşehir şube ve temsilcilikleri ile hizmet vermektedir.

Firmamız Rusya - İstanbul - İzmir - Mersin - İskenderun limanları çıkışlı seferleri ile Akabe Jeddah - P.Sudan - Massawa - Aden - Dubai - Kuveyt seferleri yapmaktadır . Mısır - Magosa - Antalya - Derince arası bağlantılı olduğu dökme yük gemileri ile çimento - tuz taşıması yapmaktadır.Tüm Armatör firmaların gemilerine tüm limanlarda acentelik hizmeti sunmaktadır.

Nakliye konusunda araç temininde kapıdan kapıya teslimler yapılmaktadır. Serbest bölgede her türlü danışmanlık ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Paylaş: